پاورپوینت پشم لیف شگفت انگیز طبیعت-39013415

دانلود پاورپوینت,پاورپوینت نساجی,دانلود پاورپوینت نساجی,پاورپوینت در مورد پشم,خرید پاورپوینت,استاندارد نساجی,پروژه نساجی,رشته نساجی,تحقیق نساجی,مقاله نساجی,پایان نامه نساجی|39013651|ysf
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت پشم لیف شگفت انگیز طبیعتقابل مشاهده می باشد

قسمتی از متن:
پشم از نخستین الیافی است كه بشر از آن، پارچه بافته است.
پشم نوعی مو است كه بر بدن گوسفـند و حیوانات بسیار دیگری می روید. بر هر تار مو، پولك های فراوان و بسیار ریزی است كه فقط به وسیله میكروسكوپ قوی می توان آن ها را دید.
فرق مو با پشم این است كه در مو، این پولك ها صاف بر روی هم خوابیده اند، ولی در پشم، نوكشان بیرون زده است.
علاوه بر گوسفند، از حیوانات دیگر نیز پشم به دست می آید. بزهای كشمیر، بز آنقره، شتر، آلپاكا، لاما، و ویكونا همه حیوانات تولید كننده پشم هستند.
از هر گوسفند حدود 4 كیلو پشم به دست می آید. ولی البته نیمی از آن كثیف، چرب و آلوده به مواد چربی است كه آن ها را « روغن پشم » می نامند. این مواد را باید كاملاً از آن بزدایند تا پشم خالص و قابل مصرف، فراهم شود. پس از درجه بندی، شستشو و خشك كردن، تازه پشم به مرحله شانه زنی، رنگرزی و ریسندگی می رسد. بالاخره پس از طی همه این مراحل به صورت نخ در می آید و می توان از آن پارچه بافت.

فهرست:
پشم چیست؟
رنگ الیاف پشم
ناخالصي هاي موجود در الياف پشم عبارتند از
چگونگي شناسايي الياف پشم
ساختار فیزیکی پشم
خواص فیزیکی پشم
اصطکاک لیف و فلس ها
ساختار شیمیایی پشم
خاصیت آمفوتر پشم
اثر قلیاها
اثراکسیداسیون
اثر مواد احیا کننده


مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت فصل چهارم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع مباني طراحي ساختار🔗پاورپوینت فصل پنجم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع مديريت منابع انساني🔗پاورپوینت فصل ششم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع مباني رفتار فردي و گروهي 🔗پاورپوینت طرح ریزی پروژه نرم افزاری🔗پاورپوینت طرح کنش پژوهی بر اساس تجربیات شخصی (کارورزی)🔗پاورپوینت طریقه راه اندازی وب سرور🔗پاورپوینت طریقه راه رفتن🔗پاورپوینت طوفان فکری در ایده ها🔗پاورپوینت طیف سنجی جرمی 🔗پاورپوینت عامل حل مسئله در هوش مصنوعی🔗پاورپوینت عامل منطقي گزاره اي🔗پاورپوینت پاورپوینت عجایب هفتگانه جدید و قدیم جهان🔗پاورپوینت علائم و نشانه های اندازه گیری🔗پاورپوینت تحلیل و بررسی روستای کردان🔗پاورپوینت روستای برسیان🔗پاورپوینت طرح جامع (ساختاری) بندرعباس با رویکرد راهبردی🔗پاورپوینت سازه های نوین در معماری🔗پاورپوینت سد شهریار🔗پاورپوینت سيستم پانل پيش ساخته سبك سه بعدی🔗پاورپوینت نمونه های خارجی سفارت خانه🔗پاورپوینت روستای وادان دماوند🔗پاورپوینت فصل هفتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع انگيزش و پاداش🔗پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع رهبري و سرپرستي🔗پاورپوینت کتاب مبانی مدیریت تألیف استیفن رابینز و دی سنزو ترجمه دکتر اعرابی 🔗پاورپوینت با موضوع تدوین استراتژیهای مدیریت دانش